دریافت برنامه حرکات اصلاحی

این بخش مختص کسانی است که قصد دریافت برنامه تمرینی جهت رفع آسیب‌های ورزشی و یا اصلاح ناهنجاری های قامتی خود دارند می‌باشد. بعد از تکمیل فرم اطلاعات، و ارسال آن با شما تماس گرفته می شود و به طور کامل شرایط شما بررسی می شود و بعد از تکمیل این فرایند در صورت تمایل شما، هزینه ها دریافت و برنامه برای شما ارسال خواهد شد.

 

برنامه‌های تمرینی این بخش به سه دسته مجزا تقسیم می شود:

 

۱) تمرینات تخصصی افزایش عملکرد ورزشی و پیشگیری کننده از آسیب‌های ورزشی

این برنامه ویژه ورزشکارانی است که در تلاش هستند به منظور بهبود عملکرد ورزشی خود و پیشگیری از آسیب‌های که احتمالا دچار آن خواهند شد برنامۀ تخصصی ورزشی خود را دریافت کنند. این برنامه صرفا به صورت حضوری در باشگاه‌هایی که توسط مربی مورد نظر پیشنهاد می‌شود قابل ارائه و انجام می‌باشد.

۲) تمرینات توانبخشی ورزشی:

این تمرینات مختص ورزشکاران یا افرادی است که دچار آسیب‌های مختلف از جمله آسیب های رباط، مینیسک زانو، دیسک کمر و … شده‌اند. این برنامه صرفا به صورت حضوری در باشگاهی که توسط مربی مورد نظر پیشنهاد می‌شود قابل ارائه می‌باشد.

۳) برنامه‌های حرکات اصلاحی

این تمرینات مختص ورزشکارانی و افرادی می‌باشد که با هدف بهبود وضعیت ساختار قامتی و اصلاح ناهنجاری‌های بدنی شامل سر به جلو، اسکولیوز (کج پشتی)، کایفوز (گرد پشتی)، لوردوز (گودی کمر)، زانوی پرانتزی، زانوی ضربدری، کف پای صاف و … به عموم جامعه ارائه می‌شود. شیوه ارائه این برنامه به گونه ای است که فرد یک بار در هفته در باشگاه حرکات‌ اصلاحی معرفی شده از طرف مربی خود، حضور پیدا کرده و نحوۀ اجرای صحیح برنامه را دریافت می‌کند. سپس تا جلسه و قرار ملاقات بعدی، فرد تمرینات مورد نظر را در خانه و محل کار خود با شدت و تکرار مشخص به صورت روزانه انجام می‌دهد.

برای دریافت برنامه لطفا با دقت به سوالات پاسخ دهید، چنانچه احساس می کنید مورد دیگری در فرآیند برنامه تمرینی مهم می باشد، در آخر­­ ذکر کنید :