درباره ما

هدف اصلی ما از ایجاد این سایت این است که دانش بسیار اندک خود را با افراد عادی و مربیان در میان بگذاریم و از تجربیات تمامی شما در راستای افزایش سطح آگاهی جامعه استفاده کنیم. ما در این سایت سعی می کنیم از معتبرین ترین منابع موجود استفاده کنیم. علاوه بر این، به افرادی که وقت کافی ندارند کمک خواهیم کرد که  به تدریج سبک زندگی خود را به اصلاح کنند. خوشحالیم که تک تک شما عزیزان را در کنار خود داریم.

 

امین حمیدوند

 

در حال حاضر دانشجوی دکتری فیزیولوژی ورزشی دانشگاه شهید بهشتی هستم. همچنین توانستم رتبه یک کنکور کارشناسی ارشد در گرایش های فیزیولوژی ورزشی و آسیب شناسی ورزشی را کسب کنم. در حال حاضر در حال کارکردن با ورزشکاران ملی پوش هستم و حوزه فعالیت من تغذیه ورزشی، مکمل ها و داروهای افزایش دهنده عملکرد هست. همچنین اخیرا چندین پروژه تحقیقاتی رو با محققان داخلی و خارجی شروع کردیم و در حال انجام هستیم.

فرزانه چناقچی

 

در حال حاضر دانشجوی دکتری فیزیولوژی ورزشی دانشگاه گیلان هستم. همچنین تجربه کار کردن با ورزشکاران ملی پوش رشته تیراندازی را بعنوان مربی بدنساز دارم. در حال حاضر نیز با راه اندازی مرکز تندرستی در حال کار کردن با افرادی هستم که هدفشان بهبود ترکیب بدن و افزایش عملکرد است. همچنین به عنوان مترجم در حوزه تغذیه ورزشی و علم تمرین در حال کار کردن هستم.

احمدرضا اسحاقیان

 

در حال حاضر دانشجوی دکتری فیزیولوژی ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد هستم. همچنین توانستم رتبه یک کنکور کاردانی به کارشناسی رشته تربیت بدنی را کسب کنم. در کنکور کارشناسی ارشد هم در گرایش های فیزیولوژی و آسیب شناسی ورزشی رتبه ۶ را کسب کردم. در حال حاضر هم به عنوان یک محقق در حوزه علم تمرین و تغذیه ورزشی کار میکنم و تونستم در این حیطه مقالاتی رو به چاپ برسونم.